Jdi na obsah Jdi na menu
 


Stránka mladých chovatelů Uničov 2013

1. 5. 2013

Vyhlášení 4. ročníku okresní olympiády  mladých chovatelů pro rok 2013V souladu s obecnými podmínkami soutěže (viz. www.cschdz.eu) vyhlašuje  OO ČSCH Olomouc  další ročník vědomostní soutěže mladých chovatelů.

Okresní kolo se uskuteční v termínu 1. 5. 2013 v Uničově. Mladí chovatelé, kteří budou připraveni se následně mohou  zúčastnit celostátního kola.Chovatele věkových kategoriích -     I. kategorie - věk do 15 let

 II. kategorie - 15 - 18 let


Soutěž je vyhlášena pro mladé chovatele
 králíků, drůbeže (hrabavé i vodní), okrasných a užitkových holubů i morčat.  Soutěž je třístupňová:
Na přípravě mladých chovatelů by se měli postupně podílet mateřské ZO ČSCH  dále OO ČSCH  v neposlední řadě ÚKPM.

Místní kola:
Tyto zajišťují základní články (ZO ČSCH) a je potřeba je uskutečnit nejpozději do 20. března 2013.

Okresní kola:
Termín pro jejich uskutečnění je nejpozději do 20. dubna 2013. Zajišťují je OO ČSCH a uspořádáním je pověřena již po čtvrté ZO Uničov. Předsedovi okresní komise pro práci z mládeží bude doporučeno navázat spolupráci s okresy Prostějov, Šumperk, Jeseníka provést okresní kolo společnou cestou.

 
 Soutěž by se nikdy neobešla bez významné podpory výboru ZO Uničov  a mnoha  funkcionářů okresu kteří se podíleli na přípravě soutěžních otázek a jejích vyhodnocování.  Poděkování za podporu si rovněž  zaslouží sponzoři kteří tuto akci podpoří.

 Radi bychom poděkovali za výborné výsledky a vzornou účast našim soutěžícím a ještě jednou vzdali hold pořadateli, díky kterému si odnáší všichni soutěžící i jejich doprovod krásné vzpomínky na pěknou výstavu v Uničově.